لیلا خدابخشی

مدیر و مدرس عشق یار آکادمی

درباره استاد:

راه بلدی در مسیر پر پیچ و خم زندگی

آدرس ایمیل

info@leilakhodabakhshi.ir

شماره تماس

09162309375

ماموریت و بیوگرافی

همیشه در زندگی معتقد بودم که انسان ها با هدف و رسالت خاصی به این دنیا می آیند و اگر بتوانند رویای خود را پیدا کنند، زندگی را به تمام معنا زندگی خواهند کرد و من در عشق یار آکادمی رویای خود را پیدا کردم و تمام تلاش خود را به کار می برم تا به عنوان یک مربی معنوی به انجام وظیفه و عشق خود بپردازم و کمک کنم انسان ها با وجود تمام دغدغه های خویش، اینجا بر روی زمین زندگی آرام و سراسر صلح و شادی را تجربه کنند.

من سالهای سال به صورت رسمی و غیر رسمی به عنوان مربی و مدرس با انسان های بسیاری در ارتباط بودم. از نزدیک شاهد درد و رنج بسیاری از آنها بوده ام و در حال حاضر به این باور رسیده ام که درد عشق و زخمی که در اثر آن در روح و جان آدمی به وجود می آید، بیش از هر رنج دیگری او را آزار خواهد داد.

و چون خود به شخصه تجربه عمیق ترین زخم های به جا مانده از عشق را در قلب خود دارم و همواره برای شفا و التیام آن کوشیده ام، بنابراین تصمیم گرفتم در عشق یار آکادمی حاصل سالها تجربیات، تحقیقات و پژوهش های خود را در اختیار شما قرار دهم.

پس شما نیز اگر زخمی از عشق در قلب خود به یادگار دارید و دلشکستگی، طرد شدگی، خیانت و جدایی را تجربه کرده اید، به جرات می توانم بگویم به جای درستی آمده اید!

آموزش هایی که در عشق یار آکادمی دریافت می کنید، نه تنها قلب زخمی شما را شفا می دهد، بلکه به شما می آموزد از مرهم شفابخشی که درون خود دارید بهره برده و توسط آن دوباره از خاکستر عشق بلند شوید و یک زندگی جدید را با خودی قوی تر آغاز کنید.

با احترام؛ لیلا خدابخشی

دوره های ارائه شده توسط این مدرس

3
45,000 تومان

ویران شو و آباد شو

بدون امتیاز 0 رای
37,000 تومان
1
37,000 تومان