راه بلدی در مسیر پر پیچ و خم زندگی

لیلا خدابخشی
نویسنده
مدرس دوره های شفای زخم عشق، خودشناسی و رشد معنوی

از دست دادن عشق به هر دلیلی می تواند احساس تنهایی، جدایی و انفصال از هستی را درون انسان به وجود بیاورد؛ اما ما در این مجموعه اعتقاد داریم درد و رنجی که به واسطه از دست دادن عشق، جدایی، خیانت و دلشکستگی احساس می کنید، پایان کار نیست، بلکه شروع یک دوره بسیار عالی و با شکوه از رشد شخصی شماست.

و تمام تلاش خود را به کار بسته ایم تا به شما در شفا و التیام زخم عشق و دلشکستگی یاری برسانیم و به شما بگوییم با وجود تجربه چنین احساسات دردناکی، اما شما هنوز هم همان انسان توانمند و باارزشی هستید که همیشه بودید و این زخم نه تنها از ارزش شما کم نمی کند، بلکه بر عکس این زخم نشانی قهرمانانه در روح و جان شما باقی گذاشته و از شما انسان بهتری می سازد، به شرطی که بتوانید آن را تسکین داده و شفا ببخشید.

در عشق یار آکادمی چه می گذرد؟

شما در این مجموعه می توانید هر روز مقالات ارزشمندی را در زمینه عشق و زخم های به وجود آمده در اثر آن را مطالعه کنید. همچنین می توانید در دوره آموزشی (شفای زخم عشق) شرکت کرده و پس از آن عمیق ترین زخم های خود را تبدیل به عظیم ترین عشق ها نمایید.

درباره موسس عشق یار آکادمی

موسس وب سایت عشق یار آکادمی لیلا خدابخشی می باشد. شخصی که در طول سالیان اخیر تحقیقات و بررسی های بسیار زیادی در زمینه خودشناسی، رشد فردی، معنا و عشق انجام داده و حاصل سالها تجربه خویش از تمام زخم هایی که در روح و جان خویش به یادگار دارد و شیوه شفای آنها را در دسترس شما قرار می دهد.

ما در کنار هم می آموزیم که زخم عشق مقدس است و اگر آن را به خوبی شفا دهید، از جای آن زخم دوباره جوانه های عشق خواهند رویید و جهانی را سرسبز و آباد خواهد نمود.